Zaplata.sk

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Zaplata.sk > Servis > Úžitkové nafukovadlá > Servis nafukovacích člnov

Servis nafukovacích člnov a paddleboardov

Servis nafukovacích člnov a

paddleboardov​

servis nafukovacích raftov a člnov

Rafting patrí medzi populárne letné športy, rovnako ako rybolov. Tieto dve aktivity majú jeden spoločný menovateľ – obe využívajú nafukovacie člny. Čo však keď sa Vám Váš čln poškodí? Poškodenie tejto komponenty môže mať fatálne následky na Vaše víkendové plány. V našej spoločnosti sme sa už s nejedným nafukovacím člnom či paddleboardom popasovali a tak môžu naďalej slúžiť svojím majiteľom. Servis nafukovacích člnov a paddleboardov vyžaduje zvýšenú pevnosť a vodotesnosť opráv, keďže člny sú pravidelne vystavené nehostinným podmienkam ako sú napríklad nárazy, stret s cudzím predmetom a samozrejme voda. Po oprave sú všetky člny a paddleboardy testované záťažovou skúškou, aby sme sa uistili, že sú opäť pripravené zdolávať všetky prekážky, ktoré si pre Vás pripraví voda. V prípade potreby rýchlej opravy, poskytujeme aj expresný servis už do 48 hodín aj u Vás doma alebo na pobočke.

Servis nafukovacích člnov a paddleboardov

Rovnako ako nafukovacie bazény, aj nafukovacie člny a paddleboardy vyžadujú precízny servis. Dbáme na to, aby spoje vydržali všetky nástrahy ktoré na nich pri používaní nafukovacieho člnu čakajú. Populárnym športom ktorý využíva práve nafukovacie člny je rafting, ktorý patrí medzi obľúbené adrenalinové športy. Padlleboardy sa používajú prevažne na windsurfing, ale aj na rekreačné plávanie. Nafukovacie člny sa využívajú aj na rekreačné plavby na vodných nádržiach a jazerách. Servis nafukovacích člnov a paddleboardov pre Vás vykonáme u nás na pobočke alebo aj priamo u Vás doma.

Oprava poškodenej gumotextílie

Poškodenie v cm

Cena (bez DPH)*

do 20cm

56€

do 50cm

102€

do 70cm

142€

do 100cm

202€

od 100cm

2,02€ / cm

*Cena je vrátane materiálu a práce

Expresný servis

Ponúkame možnosť expresnej opravy

Do 24 hodín

100% príplatok

Do 48 hodín

60% príplatok

U nás na počkanie

20% príplatok

Doprava 

0,3€ / km

Doprava atrakcií dodávkou

0,5€ / km

Nenašli ste čo ste hľadali ?

Nezúfajte, v prípade že ste nenašli riešenie vášho problém na našej stránke, neváhajte nás kontaktovať a spoločne prekonzultujeme možné riešenia. Či už ide o odtrhnutý zips, poškodené zaisťovacie oko, potrhanú bezpečnostnú sieť alebo vydutie hradu, neváhajte sa na nás obrátiť.