Zaplata.sk

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Zaplata.sk > Servis > Úžitkové nafukovadlá

Úžitkové nafukovadlá

Úžitkové nafukovadlá sú bežnou súčasťou naších životov. Či už ide o nafukovací čln, bazén, nafukovaciu posteľ,paddleboard alebo inú nafukovačku, náš servis Vám ochotne pomôže. Servis úžitkových nafukovadiel nebýva bežný, je ale o to viac potrebný. Nafukovadlá ktoré sú vystavené neustálej prítomnosti vody vyžadujú vysoký stupeň odolnosti a vodotesnosti. Je preto potrebné precízne určiť miesto alebo miesta poškodenia a zvoliť vhodný variant opravy. Netreba zabudnúť na pravidelnú údržbu gumotextílie, aby ste predišli poškodeniam. Častým poškodením býva práve poškodená a oslabená gumotextília, kvôli ktorej následne nafukovačka stráca kompresiu. Materiály ktoré používame pri oprave sú pripravené na akúkoľvek záťaž, ktorej môžu byť počas užívania vystavené. Samozrejmosťou je vodotesnosť a tlaková skúška nafukovadla. Široký výber farebných variácií záplat vrátane prehľadnej záplaty zabezpečí to, že oprava bude minimálne viditeľná, čo je vyžadované najmä pri nafukovadlách, ktoré slúžia nie len na úžitok ale aj ako vizuálny doplnok. 


Servis pre nafukovacie atrakcie vykonávame do 14 dní od prijatia atrakcie. V prípade potreby poskytujeme aj expresný servis priamo u vás doma alebo na pobočke už do 48 hodín.


Ako prebieha servis ?

Prvý kontakt

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára alebo e-mailom s vaším problémom. Následne vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

Schválenie ponuky

K našim zákazníkom sme féroví. Cenová ponuka musí byť schválená zákazníkom predtým, než začneme realizovať opravu.

Servis

Servis atrakcie vykonávame do 14 dní od prijatia nafukovacej atrakcie. V prípade potreby poskytujeme aj možnosť expresného servisu.

Odovzdanie

Opravenú atrakciu si môžete vyzdvihnúť u nás na pobočke. V prípade potreby vám vieme nafukovačku po dohode doručiť na vašu adresu.

Nenašli ste čo ste hľadali ?

Nezúfajte, v prípade že ste nenašli riešenie vášho problém na našej stránke, neváhajte nás kontaktovať a spoločne prekonzultujeme možné riešenia. Či už ide o odtrhnutý zips, poškodené zaisťovacie oko, potrhanú bezpečnostnú sieť alebo vydutie hradu, neváhajte sa na nás obrátiť.