Zaplata.sk

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Informatívny cenník služieb a opráv

Zverejnený cenník má informatívny charakter. Všetky ceny opráv sú konzultované a zdokumentované pri obhliadke poškodenia a vopred nacenené a odsúhlasené oboma stranami. Na všetky opravy sa vzťahuje záručná doba s ktorou budete oboznámení pri predávaní atrakcie. Opravu / čistenie atrakcie vykonávame do 14 dní od prevzatia atrakcie. Uvedené ceny sú konečné. Nie sme platcami DPH.

Oprava bezpečnostnej siete

Bezpečnostná sieť tvorí základný ochranný prvok skákacích hradov a šmykľaviek. Jej poškodenie často vznikne nadmerným fyzickým namáhaním a oslabením v dôsledku pôsobenia vonkajších povetrnostných vplyvov. Poškodená bezpečnostná sieť môže mať fatálne následky na zdraví užívateľov atrakcie, preto je jej včasná oprava nevyhnutná. Realizujeme opravy všetkých typov bezpečnostných sietí, či zošitím pôvodnej siete alebo kompletnou výmenou. Všetky spoje následne pod záťažou preveríme, aby bola zaručená maximálna spoľahlivosť na tento bezpečnostný prvok.

Poškodenie v cm

Cena (bez DPH)*

do 20cm

48€

do 50cm

84€

do 70cm

118€

do 100cm

168€

od 100cm

1,68€ / cm

*Cena je vrátane materiálu a práce

Oprava poškodenej gumotextílie

Poškodená gumotextília patrí medzi najčastejšie poškodenia nafukovacích atrakcií a hradov. Vzniká najmä v spojoch kedy švy nevydržia nápor a prasknú. Ruku k dielu radi pridajú aj povetrnostné vplyvy a nedostatočná starostlivosť o atrakciu. Výsledkom je strata kompresie, vniknutie cudzích predmetov do atrakcie až fatálne poškodenie ktoré znemožní ďalšie používanie atrakcie. Opravu poškodeného miesta realizujeme systematicky a tak, aby sa poškodenie nešírilo ďalej. V prípade že ide o dopadovú plochu (skákací hrad, miesto pod šmykľavkou alebo lezeckou stenou) je miesto prešité a spevnené dvojitou záplatou. Poškodené miesto následne podrobíme záťažovej skúške, aby bola zaručená maximálna spoľahlivosť opravy.

Poškodenie v cm

Cena (bez DPH)*

do 20cm

56€

do 50cm

102€

do 70cm

142€

do 100cm

202€

od 100cm

2,02€ / cm

*Cena je vrátane materiálu a práce

Oprava vnútornej steny hradu

Poškodenie vnútornej steny hradu je často spôsobené nadmerným zaťažením hradu, použitím nevhodného vzduchového kompresora a pôsobením poveternostných vplyvov. Vnútorná stena je prešitá spolu s povrchovou gumotextíliou, a dodáva hradu svoj špecifický tvar. Poškodenie vnútornej steny je hneď zjavné – hrad stratí svoj tvar popr. sa na ňom začnú objavovať vypukliny a hrad sa vyduje. Táto oprava patrí medzi náročnejšie, keďže je potrebné stenu znova prišiť zvnútra hradu. My sa ale ani takejto práce nebojíme, a máme za sebou už desiatky takýchto opráv. Stenu nielen opätovne prišijeme, ale v kritických miestach spevníme záplatou, aby sa podobný scenár už nezopakoval. Samozrejmosťou je kvalitatívny záťažový test ktorý preverí silu spoja.

Poškodenie v cm

Cena (bez DPH)*

do 20cm

59€

do 50cm

107€

do 70cm

149€

do 100cm

213€

od 100cm

2,12€ / cm

*Cena je vrátane materiálu a práce

Servis techniky

Okrem starostlivosti o atrakcie je potrebné myslieť aj na údržbu techniky, ktorá je potrebná na jej prevádzku. Najčastejšie ide o vzduchový kompresor ktorý je zapnutý počas celej prevádzky , a vdychuje život vašej atrakcií. Preto treba dbať na správnu údržbu, keďže poškodenie vzduchového kompresora môže mať za následok nielen znefunkčnenie atrakcie, ale v horšom prípade aj jej poškodenie. So vzduchovým kompresorom sa často manipuluje a preto môže ľahko dôjsť k poškodeniu jeho obalu, uvoľneniu rotujúcich častí alebo poškodeniu spínača. V našej spoločnosti sa postaráme aj o vaše kompresory, ktoré opravíme a vyčistíme tak, aby mohli slúžiť kopec ďalších mesiacov či rokov. Samozrejmosťou je aj oprava a údržba predlžovacích káblov.

Názov služby

Parametre

Cena (bez DPH)

Servis vzduchového kompresora

do 800W

30€

nad 800W

50€

Servis predlžovacieho kábla

1 ks

15€

*Cena je vrátane materiálu a práce

Služby

Roky pôsobenia na trhu nás naučili, že s údržbou a servisovaním hradov prichádza aj mnoho ďalších potrebných náležitostí. Keďže sme spoločnosť ktorá dbá najmä na kvalitu a kompexnosť, prispôsobili sme našu ponuku služieb týmto potrebám. Okrem opravy sa postaráme aj o bežnú údržbu a zazimovanie hradu po sezóne. Samozrejme, nezabúdame ani na techniku, ktorá rovnako ako nafukovacie atrakcie potrebuje absolvovať pravidelnú údržbu. Atrakciu vám dekontaminujeme a vyčistíme v našich priestoroch a postaráme sa o to aby nielen správne fungovala, ale aj naďalej skvelo vyzerala. Ak bol hrad pred našim zásahom opravovaný, je potrebné opravovanú plochu dekontaminovať od nánosov predošlého lepidla, aby sme vedeli zaručiť pevnosť a funkčnosť našich opráv.

Názov služby

Parametre

Cena (bez DPH)*

Čistenie atrakcie

plocha podstavy do 10 m2

45 €

plocha podstavy do 25 m2

70 €

plocha podstavy nad 25 m2

od 110 €

Dekontaminácia od lepidla

10 cm2

0,5 €

Čistenie vzduchového kompresora

1 ks

8,5 €

Diagnostika nafukovadiel (zistenie poruchy)

Atrakcie so stálym prívodom vzduchu

30 €

Vzduchotesné atrakcie a člny

40 €

*Cena je vrátane materiálu a práce

Expresný servis

Mnohokrát sa stane, že sa vaša atrakcia náhle poškodí. Blíži sa akcia, a atrakcia je nefunkčná? Žiadny problém! Ponúkame možnosť expresného servisu už do 48 hodín priamo u Vás doma. V prípade rozsiahlejšieho poškodenia neváhajte využiť našu širokú ponuku zábavných atrakcií na prenájom, ktorá zahŕňa viac než 50 nafukovacích hradov a atrakcií.

Ponúkame možnosť expresnej opravy

Do 24 hodín

100% príplatok

Do 48 hodín

60% príplatok

U nás na počkanie

20% príplatok

Doprava 

0,4€ / km

Doprava atrakcií dodávkou

0,6€ / km