Zaplata.sk

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Ukážka našej práce

Poškodenie vnútorných stien

Poškodenie vnútornej steny hradu má fatálne následky na prevádzku hradu. Hrad stratí svoj tvar, vyduje sa a v mnohých prípadoch je nepoužiteľný. Táto závada vzniká najčastejšie pri preťažení hradu. Svoju úlohu môže zohrať aj používanie hradu v daždi resp. premočenie nafukovačky, čo švy oslabuje. Oprava vnútorných stien hradu je pomerne náročná, keďže sa musí vykonávať zvnútra nafukovacej atrakcie.

Poškodenie gumotextílie

Aj keď je gumotextília pomerne odolný materiál, neopatrným užívaním sa môže ľahko poškodiť. Takéto poškodenia vznikajú najčastejšie vniknutím ostrých častí na skákaciu plochu, preťažovaním hradu alebo v dopadových zónach hradu kde je vyvýjaný najvyšší tlak. Servis býva pomerne zložitý, zvlášť pri dopadových plochách ktoré je potrebné obojstranne spevniť aby sa zamedzilo ďalšiemu poškodeniu a aby bola záplata schopná odolať nárazom.

Expresný servis

Určite ste sa niekedy dostali do situácie, kedy sa blíži akcia, a váš nafukovací hrad, bubble futbal alebo iná nafukovacia atrakcia je v nepoužiteľnom stave. Nemusíte smútiť. Naša spoločnosť v prípade nutnosti poskytuje expresný servis priamo u vás doma, alebo v našom centrálnom sklade na počkanie. Vaša atrakcia je na mieste opravená a pripravená na ďalšie akcie a eventy.

Odtrhnuté schodíky

Väčšie skákacie hrady a najmä šmykľavky ku svojej funkcii vyžadujú aj schodíky. Po čase však strácajú svoje vlastnosti a stávajú sa nepoužiteľnými. Ich výmena sa teda stáva nutnosťou, s ktorou vám sme ochotní v našej spoločnosti pomôcť. Poškodené schodíky nahradíme novými a odolnejšími a v prípade potreby ich prešijeme novou gumotextíliou čo zlepší nielen pevnosť, ale aj estetiku.

Čistenie a dekontaminácia

Čím častejšie svoju atrakciu využívate, tým je väčšia šanca na zanesenie cudzích predmetov, znečistenie a zmoknutie atrakcie, čo má za následok poškodenie švov a gumotextílie. Tieto faktory môžu byť zo začiatku zanedbateľné, avšak časom môžu spôsobiť fatálne poškodenie atrakcie. Doprajte preto svojej atrakcii posezónnu kúru, a predĺžte tak jej životnosť. Dôležitá je taktiež dekontaminácia atrakcie pred opravou od nánosov špiny a lepidiel pri neodbornom zásahu do atrakcie.

Servis bazénov a víriviek

Na svete azda neexistuje horší pocit, než keď sa v horúci letný deň vyberiete do svojho bazéna a nájdete ho v poškodenom stave. Gumotexilné bazény prekvapia svojou mobilitou aj jednoduchosťou, avšak sú náchylnejšie na poškodenie, ktoré môže mať za následok únik vody z bazéna. Pod tlakom vody sa navyše z malej dierky môže v sekunde vykľuť obrovská trhlina, čo môže mať fatálne následky na letné kúpanie. Samozrejme, v našej spoločnosti poznáme riešenie aj na tento problém. Dvojnásobnou záplatou vám nielen zachránime letné kúpanie ale aj predĺžime životnosť bazéna.

Bezpečnostná sieť

Bezpečnostná sieť tvorí nielen estetický ale aj ochranný prvok atrakcie. Často sa nachádza v rizikových častiach hradu ako sú šmykľavky a dopadové zóny. Jej poškodenie preto môže mať fatálne následky na používanie a samotných užívateľov atrakcie. Servisom poškodenú časť nahradíme a v prípade problémov spevníme dodatočným prešitím, aby bola zaručená maximálna pevnosť bezpečnostnej siete. Atrakcia tak môže slúžiť naďalej pri zachovaní maximálnej bezpečnosti účastníkov.

Poškodená technika

Prevádzková technika je neoddeliteľnou súčasťou každej atrakcie. Či už ide o nafukovací kompresor k skákaciemu hradu, elektrickú pumpu alebo predlžovačku, v našej spoločnosti poskytujeme servis na všetky druhy techniky. Zároveň poskytujeme aj rutinnú údržbu, ktorá predlží životnosť Vašej techniky.

Potrhané švy

Potrhané švy bývajú častým problémom pri nafukovacích atrakciách. Najčastejšie vznikajú dlhodobým opotrebením, preťažovaním atrakcie a vystavovaniu poveternostným vplyvom, menovite dažďu. Takéto poškodenie môže mať fatálne následky nie len na pevnosť atrakcie, ale taktiež na vnútorné steny atrakcie, ktorých poškodenie môže spôsobiť vydutie hradu. Opravu potrhaných švov preto nie je radno podceňovať.

Zváranie gumotextílie

Niektoré namáhané plochy si vyžadujú zvýšenú pevnosť záplat. V takomto prípade využívame metódu zvárania gumotextílie ktorá je na rozdiel od využívania lepidla neinvazívna a nie je potrebné čakať na zatvrdnutie lepidla. Záplata má zvýšenú pevnosť, je vzduchotesná a pripravená ihneď na záťaž. Zváranie je vhodné na rovné a namáhané plochy, dopadové zóny a šmykľavky, keďže sa medzi záplatou a hradom vytvorí jemný prechod a záplata tak “nezadrháva”.

Oprava bubblefutbalu

Bubble futbal patrí medzi atrakcie ktoré nevyžadujú stály prívod vzduchu. Je preto potrebné, aby bola atrakcia maximálne vzduchotesná. Keďže je ale atrakcia často namáhaná, časté sú aj jej poškodenia, ktoré atrakciu odsunú z prevádzky. Aj na tento problém poznáme riešenie – kombináciu priehľadnej záplaty s čírim lepidlom, ktorá zanechá minimálne známky po oprave, a váš bubble futbal je tak znova pripravený na prevádzku.

Člny a paddleboardy

Poškodenie nafukovacieho člna či paddleboardu môže značne narušiť vašu víkendovú rybačku alebo rekreáciu pri vodnej nádrži. Člny aj paddleboardy patria medzi atrakcie ktoré nemajú stály prísun vzduchu a musia tak byť maximálne vzduchotesné. Keďže sa využívajú vo vode, pomerne časté sú poškodenia ostrými predmetmi ktoré sa v nej nachádzajú. V našej spoločnosti sa postaráme o váš čln či paddleboard, aby mohol slúžiť aj ďalšie roky.

Kamióny

Aj keď kamióny nepatria medzi nafukovacie atrakcie, majú spoločného menovateľa, a to gumotextíliu. Kamiónové návesy využívajú gumotextilné plachty na prekrytie nákladu. Niekedy sa pri manipulácii plachta poškodí, a náklad tak už nie je zabezpečený. V našej spoločnosti myslíme aj na kamionistov, a poskytujeme  servis na krycie plachty pre kamiónové návesy.