Zaplata.sk

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Zaplata.sk > Servis > Nafukovacie atrakcie

Nafukovacie atrakcie

Poskytujeme servis na všetky nafukovacie atrakcie: skákacie hrady, šmykľavky, prekážkové dráhy, lezecké veže, bojové arény, ninja factor dráhy, wipe out, ródeo býka, vodný futbal, bubble futbal a aquazorbing a rôzne iné nafukovacie atrakcie. Môžete si byť istí, že si poradíme aj s tou vašou nafukovacou atrakciou. Najčastejšie sa stretávame s mechanickým poškodením povrchovej gumotextilnej vrstvy, povolenými spojmi či popraskanými vnútornými švami. Servis vykonávame pomocou špeciálnych lepidiel tepelných spojov, ako aj mechanickým šitím, s použitím overených metód. Všetky záplaty prispôsobujeme veľkosti a farbe atrakcie, aby bola oprava čo najmenej viditeľná. Postupujeme vždy profesionálne a zodpovedne, aby bola zaručená maximálna spokojnosť zákazníka a kvalita našich opráv. Poskytujeme taktiež posezónny servis na nafukovacie atrakcie. Vašu atrakciu vyčistíme, dezinfikujeme, opravíme a pripravíme ju na zimný spánok, aby od novej sezóny mohla opäť robiť radosť deťom aj dospelým. Netreba však zabúdať ani na správne skladovanie, prevádzku a pravidelnú údržbu atrakcií, s čím vám náš personál ochotne pomôže.


Servis pre nafukovacie atrakcie vykonávame do 14 dní od prijatia atrakcie. V prípade potreby poskytujeme aj expresný servis priamo u vás doma alebo na pobočke už do 48 hodín.


Ako prebieha servis ?

Prvý kontakt

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára alebo e-mailom s vaším problémom. Následne vás budeme kontaktovať s cenovou ponukou.

Schválenie ponuky

K našim zákazníkom sme féroví. Cenová ponuka musí byť schválená zákazníkom predtým, než začneme realizovať opravu.

Servis

Servis atrakcie vykonávame do 14 dní od prijatia nafukovacej atrakcie. V prípade potreby poskytujeme aj možnosť expresného servisu.

Odovzdanie

Opravenú atrakciu si môžete vyzdvihnúť u nás na pobočke. V prípade potreby vám vieme nafukovačku po dohode doručiť na vašu adresu.

Nenašli ste čo ste hľadali ?

Nezúfajte, v prípade že ste nenašli riešenie vášho problém na našej stránke, neváhajte nás kontaktovať a spoločne prekonzultujeme možné riešenia. Či už ide o odtrhnutý zips, poškodené zaisťovacie oko, potrhanú bezpečnostnú sieť alebo vydutie hradu, neváhajte sa na nás obrátiť.