Zaplata.sk

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Zaplata.sk > Servis > Úžitkové nafukovadlá > Servis nafukovacích bazénov

Servis nafukovacích bazénov

Nafukovacie bazény predstavujú dostupný spôsob domáceho letného kúpania. Ich nespornou výhodou oproti bežným vstavaným bazénom je ich jednoduchá konštrukcia. Problémom je však vyššia náchylnosť na poškodenie steny bazénu, čo má za následok únik vody. Keďže pri napustenom bazéne na steny pôsobí vysoký tlak, môže aj malá trhlina spôsobiť katastrofu v prípade pretrhnutia celej steny. Ak je Váš bazén poškodený, nezúfajte. V našej spoločnosti poskytujeme servis nafukovacích bazénov, a spoločne nájdeme dostupné riešenie a Váš poškodený nafukovací bazén privedieme späť k životu. Samozrejmosťou je aj oprava nafukovacích víriviek a jacuzzi, ktoré sú rovnako náchylné na poškodenie cudzími predmetmi a neopatrným zaobchádzaním. V prípade potreby rýchlej opravy, poskytujeme aj expresný servis už do 48 hodín aj u Vás doma alebo na pobočke.

Servis nafukovacích bazénov

Nafukovacie bazény sú vyrobené podobne ako nafukovacie atrakcie – z gumotextílie. Tento materiál je síce odolný, avšak častým používaním stráca svoje vlastnosti. To obzvlášť platí pri nafukovacích bazénoch ktoré sú pod neustálym tlakom vody a sú tak náchylnejšie na poškodenie zvlášť po strete s cudzím predmetom. Servis nafukovacích bazénov vyžaduje zvýšenú mieru pevnosti a vodotesnosti, rovnako ako servis nafukovacích víriviek a jacuzzi.

Oprava poškodenej gumotextílie

Poškodenie v cm

Cena (bez DPH)*

do 20cm

56€

do 50cm

102€

do 70cm

142€

do 100cm

202€

od 100cm

2,02€ / cm

*Cena je vrátane materiálu a práce

Expresný servis

Ponúkame možnosť expresnej opravy

Do 24 hodín

100% príplatok

Do 48 hodín

60% príplatok

U nás na počkanie

20% príplatok

Doprava 

0,4€ / km

Doprava atrakcií dodávkou

0,6€ / km

Nenašli ste čo ste hľadali ?

Nezúfajte, v prípade že ste nenašli riešenie vášho problém na našej stránke, neváhajte nás kontaktovať a spoločne prekonzultujeme možné riešenia. Či už ide o odtrhnutý zips, poškodené zaisťovacie oko, potrhanú bezpečnostnú sieť alebo vydutie hradu, neváhajte sa na nás obrátiť.