Zaplata.sk

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Servis nafukovacích atrakcií

Servis nafukovacích atrakcií, bazénov, bubble futbalu, nafukovačiek, nafukovacích člnov a príslušenstva

Zaplata.sk > Servis > Nafukovacie atrakcie > Servis bubble futbalu

Servis bubble futbalu

servis bubble futbalu

Bubble futbal patrí medzi obľúbené atrakcie najmä pri športovcoch. Tí sa samozrejme  nešetria, a zabrať dostáva aj samotná bubble guľa. Často potom dochádza k poškodeniu v dôsledku nárazu na ostrý predmet ktorý sa v prírode vyskytuje pomerne často. Môže ísť napríklad o kameň alebo konár, ktorý bubble guľu poškodí a tá následne stráca tlak. Okrem bubble futbalov patrí medzi obľúbené vodné atrakcie aj aquazorbing, ktorý síce nie je namáhaný ako bubble futbal, ide ale o vodnú atrakciu, a tak musí byť zabezpečená maximálna tesnosť a odolnosť voči vode. Pri oprave je dôležité zachovať aj estetickú stránku, a použiť vhodnú priesvitnú záplatu, aby nebol pokazený vizuálny efekt. My samozrejme v našom širokom portfóliu záplat disponujeme aj takýmto druhom, a tak oprava vašej bubble gule alebo aquazorbing gule nebude problémom. V prípade potreby rýchlej opravy, poskytujeme expresný servis bubble futbalu už do 48 hodín u Vás doma alebo na pobočke.

Čo je to Bubble futbal?

Bubble futbal alebo zorbing futbal v sebe spája potešenie z klasického futbalu a adrenalín. Vďaka bubble loptám je kontakt medzi hráčmi intenzívnejší ako pri bežnom futbale, z čoho vznikajú často komické situácie. Vďaka odolnému materiálu bubble lôpt a isteniu sú účastníci hry chránení voči zraneniam a otrasom. Táto hra je určená primárne pre dospelých a dospievajúce deti. Je mimoriadne populárna na teambuildingových akciách a na rodinných, či obecných slávnostiach.

Oprava poškodenej gumotextílie

Poškodenie v cm

Cena (bez DPH)*

do 20cm

56€

do 50cm

102€

do 70cm

142€

do 100cm

202€

od 100cm

2,02€ / cm

*Cena je vrátane materiálu a práce

Expresný servis

Ponúkame možnosť expresnej opravy

Do 24 hodín

100% príplatok

Do 48 hodín

60% príplatok

U nás na počkanie

20% príplatok

Doprava 

0,4€ / km

Doprava atrakcií dodávkou

0,6€ / km

Nenašli ste čo ste hľadali ?

Nezúfajte, v prípade že ste nenašli riešenie vášho problém na našej stránke, neváhajte nás kontaktovať a spoločne prekonzultujeme možné riešenia. Či už ide o odtrhnutý zips, poškodené zaisťovacie oko, potrhanú bezpečnostnú sieť alebo vydutie hradu, neváhajte sa na nás obrátiť.